Oficialaus Audriaus FC forumas

Oficialus Audriaus Zavadskio gerbėjų forumas

rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  Prisijungti  

Share | 

Monica. new description+new photo

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
NotPerfect

Pranešimų skaičius : 58

RašytiTemos pavadinimas: Monica. new description+new photo   Sk. 03 23, 2008 6:32 am

Nusprendžiau kažkaip pakeisti aprašymą apie save..Nes visgi keičiuosi dar...Na nors norėčiau tikėti, kad keičiuosi į gerąją pusę..Ir dauguma žmonių manyje galėtu surasti vis daugiau teigiamu ženkliuku kaip asmenybėje...šypsausi, juokiuosi, verkiu, liūdžiu, galvoju, pykstu, svajoju, įsivaizduoju, trokštu arba tiesiog noriu... Esu toks žmogus...vieną akimirka šypsausi nuoširdžia šypsena, o kita jau mano skruostu rieda nuoširdžios ašaros...Visada stengiuosi bet kokioje situacijoje išlikti savimi ir būti nuoširdžia. O jei kieno akimis ir pasikeičiau į blogąją puse, galiu drąsiai teigti šis žmogus manęs vadinasi nepažinojo..Esu tokia lopė, kuri nuoširdžiai pasakius mėgstu dėmesy :D Bet žinoma ne perdėta.. Jei supykstu, tai pykstu ilgai. Niekada be pagrindo vot, kad šiaip užėjo noras pasiginčyti nesupykstu..Paprasčiausiai žmogus turbūt leido sau per daug arba pasakė to ko nederėjo sakyti...Visada galvoju kas būtu jeigu būtu tas ar anas.. Net manyčiau kartais per daug galvoju, bet geriau dešimt kartu pagalvoti, nei viena kart negalvojus kokią nors nesąmone užvelti.. (nors aš didelė lopė, tad sugebu ir mastydama nusišnekėti :D) Liūdžiu, kai liūdi man TIKRAI artimi ir svarbūs žmonės, kuriuos AŠ laikau sau artimais ir nesvarbu ką jie mano apie mane..Svarbu, kad jie man arti širdelės..Pykstu ant savęs, kai kažko nepadarau ar tiesiog leidžiu sau per daug (tam tikra prasme) Svajoju vieną dieną atsikelti lovoje su užuolaidomis gražiu princu šalia.. Smaragdinėmis lempomis išpuoštu kambariu ir kad šalia lotu robotas šuo..O pažvelgus pro langą matytus gražus vaizdas į jūra kur plaukioja dailiausi laivai..Nusileidus į apačią lakstytu pilną tarnų ir vykdytu kiekvieną mano norą..Išėjus į kiemą darželyje rasčiau daugybę ryškiai raudonų rožių ir gražias supynęs su rožių vijokliu apvijusiomis supynės stovą vidury kiemo.. Nubėgti basai link sūpynių per rasotą pievą su balta suknute...Patikėjai? nesu tokia.. Nors manau kiekvienas mes pasvajojame pabūti princese ir pažiūrėti kaip viskas atrodo iš jų pusės..Bet užtektu man ir paprastos lovos šalia mylinčio žmogaus vis dar mielo savo šuniuko, kuri nenustoju lepinti..Nusileidus į apačią rytinio kavos puodelio ir pasigrožėti paukščiuku čiulbesio kieme ant paprasto medinio suolelio.. Tai paprasta...bet kai pagalvoji kiek džiaugsmo gali sukelti paprasti dalykai..Kad ir, kai šalia tavęs yra mielas žmogus jautiesi laimingas...O mano norai dideli...Bet jie greitai praeina...Todėl kartais džiaugiuosi, kad turiu mamą, kuri stengiasi mane atkalbėti nuo kažko..Nes gi ji jau buvo vaikas..na ir kas, kad jos vaikystė buvo prie sovietų sąjungos (liktai :D na bet ne esmė :D žinau, kad buvo ru pinigas :D) tada žmonės buvo daug geresni vieni kitiems..o ir pasaulis buvo daug mielesnis ir spalvingesnis..Nebuvo visokių nesąmonių, kaip dabar kurias gali išgirsti, pamatyti per tv..Tas nupjovė tam galvą, o tas nužudė to ir to vaikus būdamas girtas... Argi šitaip rodom savo draugiškumą? Nors ne į temą, kodėl niekada vaikai nenori mokytis iš tėvu klaidu? Aš manau, tai gerai..tėvai NIEKADA nenori mums blogo..O atrodo...Ai va man neleidžia to ir to nes manę nesmyli, nepasitiki..Kol jauni reikia visko bet normos ribuos... Na nežinau šiaip esu didelė durnikė aš :D Nesibaigianti nuotaiku kaita, nesibaigantys norai, ir vis didėjančios svajonės..Nejau tai blogai??

Ačiū kas skaitė..Nors gi nieko gero..Tik mintys..

New photo
Šiaip tokia mistika..

Du viename? Ar viena dviejuose..

Simple girl :D

Kai buvau maža svajojau būt princesė..O dabar tenka tik tokia primest :D

Paskutinį kartą redagavo NotPerfect, Antr. 07 08, 2008 11:10 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Rose

Pranešimų skaičius : 84

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Sk. 03 23, 2008 8:38 am

Vištos kudakuoja, laksto po laukus,
O kai jas pakratom, gaunam kiaušinius.
Imame teptuką, dažom margučius,
Su Šventom Velykom sveikinu Jus!
Atgal į viršų Go down
Burbulis

Pranešimų skaičius : 140

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Sk. 03 23, 2008 10:14 am

Nerealus žmogyyys Jau pasiilgau ;]]
Atgal į viršų Go down
Burbulis

Pranešimų skaičius : 140

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Sk. 03 23, 2008 10:16 am

Mušk kiaušinį, mušk kaimyną, tik nemuški jam į klyną,
Jo kiaušiniai ne margi, rimtam darbui jie skirti ;D
Su Šv. Velykom

Atgal į viršų Go down
coopila

Pranešimų skaičius : 193

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Sk. 03 23, 2008 11:31 am

Linksmų, gražių ir šiltų šv. Velykų!!! ;]

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.grudofc.net
NotPerfect

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Sk. 03 23, 2008 1:07 pm

Ačiukas
Atgal į viršų Go down
Moniccutia

Pranešimų skaičius : 112

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Sk. 03 23, 2008 1:09 pm

Su Velykom, Monika
Atgal į viršų Go down
NotPerfect

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Sk. 03 23, 2008 1:10 pm

Ačiū Tau
Atgal į viršų Go down
venera99

Pranešimų skaičius : 106

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Sk. 03 23, 2008 2:06 pm

Kas čia daros? Kas čia daros?
Visi šaukia - kiaušų balius.
Rieda kiaušius su kiaušiukais
Ir juos vejasi viščiukas.
Su Šv. Velykomis!
Atgal į viršų Go down
shypsniuke

Pranešimų skaičius : 80

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Pir. 03 24, 2008 2:04 am

Atgimusi gamta dovanoja pačia gražiausią pavasario šventę - šventas Velykas. Skaidrumo Tavo mintims, gėrio ir grožio Tavo darbams. Su Šv. Velykom. happy
Atgal į viršų Go down
Difficult

Pranešimų skaičius : 296

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Pir. 04 14, 2008 1:43 pm

Labzz
Kaip sekazz?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.freewebs.com/elemenas
NotPerfect

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Tr. 04 16, 2008 10:07 pm

Ačiū už sveikinimus
Difficult, labas sekasi gerai, o tau kaip?
Atgal į viršų Go down
Difficult

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Kv. 04 17, 2008 4:49 am

Pusiau su velniu
Atgal į viršų Go down
coopila

Pranešimų skaičius : 193

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Tr. 05 28, 2008 9:32 am

Labutis ;]
pažystamas žmogus <3
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.grudofc.net
Difficult

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Kv. 06 12, 2008 8:18 am

Kas geresnio?
Atgal į viršų Go down
Santa Marija
Moderatorius

Pranešimų skaičius : 504

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Pen. 07 04, 2008 10:03 am

Labas.Kaip gyveni?
Neseniai baigėsi "talentų medžioklė" ,atėjo vasara ir Monikos gyvenime prasidėjo naujas šou "Vyrų medžioklė"
Faina mano tamsi blondinė

NotPerfect

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Pir. 07 07, 2008 3:54 am

:D:D
Santa būtina visas paslaptis garsiai?:D
Tai uždaras realybės šou xDD
Atgal į viršų Go down
drugelis;}*

Pranešimų skaičius : 97

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Pir. 07 07, 2008 9:46 am

em.. ;P na labai jau ilgas prisistatymas, bet sejp visai idomus.. ;) {ismetant kelias dalis tai tikrai butu labai idomus..} vat, sejp toke nieko panele, beto visai grazi, zodziu.. gaila, kad tik dbr sugebejau perskaityti tavo prisistatyma visa be jokiu isimciu..;> tai vat!! laikykis, sekmes!!
Atgal į viršų Go down
NotPerfect

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Pir. 07 07, 2008 1:03 pm

Ačiukas mergyt, stengiausi,kad žmonės kurie turi norą bendrauti su manimi susidaryti kažkokią tai nuomonę, nors dauguma iš karto susidaro klaidinga. Tokia as jau esu ;)
Smagu,kad aprašymas patiko ir visgi prisivertei ji perskaityti iki galo, labai tikiuosi,kad nenusivylei ir negailėjai tam sugaišto laiko. ačiū už groži, verta susimastyti,kiekvienam pagal skoni. Malonu,kad gera Tavo nuomonė apie mane ;) dar karteli ačiū ;)
Atgal į viršų Go down
Santa Marija
Moderatorius

Pranešimų skaičius : 504

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Pir. 07 07, 2008 3:42 pm

NotPerfect rašo:
:D:D
Santa būtina visas paslaptis garsiai?:D
Tai uždaras realybės šou xDD
Gerai aš tyliu :d
Dalyvaukime šou tik mudu du :D

drugelis;}*

Pranešimų skaičius : 97

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Antr. 07 08, 2008 4:37 am

em..;> dekoti tikrai nereikia, kas jau kas.. visi susidarom kazkoke nuomone, ir ja isreiskiame, vat kad ir su tavim...;)
is va to atsakymo dar labiau isitikinau, kad esi labai svenus, supratingas bei draugiskas zmogus..
Atgal į viršų Go down
NotPerfect

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   Antr. 07 08, 2008 11:09 am

Santa, oh ya, dalyvaujam tik mudu du ir dar keli kurie netyčia sužino. joke. aš metu juos :D neeeeee negalėčiau :D jei iškrenta iš žaidimo :D:D

Drugeli, (būtu miela sužinoti tikrą vardą, nes kvaila kažkaip kreiptis drugeliu, na nebent patinka ;) eh tokia aš jau,kad va ir dabar ačiū,kad užsukai, išreiškei nuomonę, sugaišai savo laiką. (matai yra už ką dėkoti) Ačiū į kišenę neįsikiši, tai turėkis ;) Ačiū.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monica. new description+new photo   

Atgal į viršų Go down

Monica. new description+new photo
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11