Oficialaus Audriaus FC forumas

Oficialus Audriaus Zavadskio gerbėjų forumas

rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  Prisijungti  

Share | 

Gimtadieniai ir kitos šventės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Inga 2

Pranešimų skaičius : 283

RašytiTemos pavadinimas: Gimtadieniai ir kitos šventės   Tr. 04 23, 2008 7:46 am

Čia bus kalba apie gimtadienius ir gal net kitas sventes. Papasakokite gal turite kokių tradicijų, kaip jūs jas švenčiate apie viską žodžiu

Na aš švenčiu be tradiciju tesiog su draugais, giminaičiais (dažniausiai taip švenčiu gimtadienius ). Na o kitas švenčiu visaip būna taip kad ir prisimine mes tas tradicijas igyvendinam o švenčiam ir pas gimines ir namuose. Žodžiu kur papuola
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
NotPerfect

Pranešimų skaičius : 58

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Tr. 04 23, 2008 9:56 am

Nešvenčiu ju ;D
Paskutini kartą švenčiau savo 12-aji :D
Atgal į viršų Go down
Ziviliuxea

Pranešimų skaičius : 218

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Pen. 04 25, 2008 3:55 pm

as tj kaip kada : D siais metais sakiau nesvesiu, bet netycia pasvenciau : DD
Atgal į viršų Go down
Santa Marija
Moderatorius

Pranešimų skaičius : 504

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Št. 04 26, 2008 2:21 am

Aš švenčiu visada,juk tik kartą metuose tokia šventė būna kaip gimtadienis Nors buvo taip,kad ir nešvenčiau kelis metus..O šiaip tai kiekvienas skirtingai suprantą tą žodį "švęsti". Man smagiausi gimtadieniai būna namuose su geriausiais draugais,giminaičiais... happy Tačiau per mano gimtadienį taip nebūna,kad kartu viskas. Dažniausiai atskirai su draugais,p o to su giminaičiais sad Šiemet švenčiau boulinge. Buvo smagu. O šiaip kas gimę vasarą arba šiltu metų laiku, tai geriausiai švęsti gamtoje,bent jau aš taip daryčiau happy

Inga 2

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Št. 04 26, 2008 3:27 am

Aš taj dar neikarto nebandžiau gamtoje švęsti , nes kažkaip neprisiruošiu.
Atgal į viršų Go down
Santa Marija
Moderatorius

Pranešimų skaičius : 504

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Št. 04 26, 2008 8:04 am

Inga 2 rašo:
Aš taj dar neikarto nebandžiau gamtoje švęsti , nes kažkaip neprisiruošiu.
Tai kada nutaikyk progą ir švęsk gimtadienį ar šiaip kokią šventę lauke,gamtoje... pamatysi,kad tikrai smagu

Inga 2

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Št. 04 26, 2008 8:07 am

Reiks pabandyt ......

Atgal į viršų Go down
Difficult

Pranešimų skaičius : 296

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Pir. 04 28, 2008 4:55 am

Patinka Gimsej...Lb...
visad laujkiu......
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.freewebs.com/elemenas
Ziviliuxea

Pranešimų skaičius : 218

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Pir. 04 28, 2008 7:39 am

mano gime pavasari [uz keliu dienu : D] ir svenciu gamtoje :]]
dazniausiai : D smagu is tikruju ir siais metais toks saunus oras pakliuvo.. :]]
Atgal į viršų Go down
drugelis;}*

Pranešimų skaičius : 97

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Pir. 07 07, 2008 9:21 am

emm..;} istikruju labai idomej, nes pas mane tai dauguma zmoniu susirenka nebutinai koke svente, o sejp.. ;} tokius tusiukus ir visa kita..
bet labai idomej, nes pas mane jau gal nuo 12-ojo gimtadienio kazkaip viskas kitaip, pradejom svesti su mazdaug dauguma pusseseriu, pusbroliu, bej tais draugais kuriuos pazysta jie..;} nes mes kaip didele sejma ten..;> nu tiesiog visi be skrupulu, kadangi visi turim po savo meiles ir tiek;} na ir tiesiog kiekvienais metais sumastome kanors, uzsisakome kanors ypatingo, ten kaip basejna, kavine, dazasvydi.. {na istikruju, as dar dazasvydzio nebuvau uzsisakius, tiksliau mano pusbrolis bet nesvarbu..} ejname i pirtis, paskuj vienas pas kitus miegam ir pan..;} nu tiesiog paskuj pabunam kokioj vietelej, zodziu.. mano gimtadienis ziema, tai man labai patinka daryti sodyboj savo, ten pasikureni peciuka ir sedi, bet salta tai nebuna, nes ziaurej daug prikuriam ir sejp.. ;) ten daug visko buna, niekas nemiega, nebent jau nuo islakimo uzmiega kasnors;DD nu buna nerealu..;)
Atgal į viršų Go down
Inga 2

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Antr. 07 08, 2008 10:25 am

Įdomus pasakojimas matosi kad šeima esat
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Gimtadieniai ir kitos šventės   Today at 8:56 am

Atgal į viršų Go down

Gimtadieniai ir kitos šventės
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11