Oficialaus Audriaus FC forumas

Oficialus Audriaus Zavadskio gerbėjų forumas

rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  Prisijungti  

Share | 

Monikos(Rose) kuryba

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Rose

Pranešimų skaičius : 84

RašytiTemos pavadinimas: Monikos(Rose) kuryba   Antr. 05 06, 2008 12:15 pm

Truputis mano "raslevos"

Pastatyk man pili is laimes,
Is spalvotos grazios,
Pastatyk man namuka is meiles,
Tyros,skaiscios

As tik viena zviagzdziu pardaveja
Dar svaju tyru
As tik viena siam pasauly kepeja
Jausmu graziu…

Laisve
Tamsi naktis.Gatvese tyla.Tik as viena kaip beprote slampineju be tikslo po gatves.Menulis apsviecia visa gatve.Ir staiga pajutau kazkai giliai,giliai sirdyje.Taip as neklystu!Tai LAISVES jausmas!Ilga laika gyvenau tarsi auksiniame narvelyje...O dabar as pagaliau laisva...Laisva nuo minciu,nuo rutinos ir nuo viso gyvenimo...Kaip gera sitaip jaustis!Galiu daryti ka noriu,sokineti per balas,tarsi mazas vaikas.Gyvenimas uz tai nebaus manes...Nes as,juk laisva,nepriklausoma gyvenimo lastele...Netiketai prieinu jura...Ramia,tyra ir LAISVA!!!Kaip ir as...O,kad galeciau buti jura...Osciau sau ramiai,kada noreciau isismarkuociau...Bet as ne jura.As...As neatsiejama gyvenimo dalele.Pagardinta cukrumi ir pipirais...Tarsi puikstelis kuriam pakirpo sparnelius...Bet jis vistiek valios jegoms gali skraidyti.Bet visai to nenorint as griztu i gyvenima.I ta pilka,pilna avantiuru Zemes rutuli... Bet as tikiu...Laisve suteike jegu tiketi...Kad kazkada viskas pasikeis,Zeme taps ne be pilka,o zalia,geltona ir melyna...Ir pasaulis pasijus laisvas,nepriklausomas,NUOSTABUS!!!!Stai kur gyvenimo prasme,stai del ko mumis sutvere Dievas,kad pasaulis pavirstu spalvotas ir...NEPAKARTOJAMAS...

Sedziu.Matau.Matau aplink mane skriejanti gyvenima.Bet nieko negirdziu.Noriu atitrukti nuo pasaulio kuris mane supa…Nori pasinerti giliai giliai,i zemes gelmes.Kur kunkulioja visas gyvenimas,verda aistros ir troskimai…Ten manes niekas nesugaus,nei viltys,nei asaros,nei tas prakeiktas liudesys.Ten busiu tik as ir Zeme.Ta kuri kasdien mus nesioja ant savo pavirsiaus,kuri mus maitina,gydo,globoja…Juk zmogus yra trapi butybe,ir jam reikia globos.Reikia meiles,Tikros Meiles.Tyros,skaiscios ir nesuvaidintos…
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Giedrė

Pranešimų skaičius : 269

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monikos(Rose) kuryba   Tr. 05 07, 2008 11:18 am

Labai mielos mintys.... (:

Tas eilerastukas koks 'tyras' atrodo... (((:

''Laisve'' - tikrai labai graziai/teisingai isdeliotos mintys apie laisve/gyvenimo prasme...

O kitas kurinys - toks liudnokas...bet kazka turi...(:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Monikos(Rose) kuryba
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11