Oficialaus Audriaus FC forumas

Oficialus Audriaus Zavadskio gerbėjų forumas

rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  Prisijungti  

Share | 

Duženos kuryba

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Dužena

Pranešimų skaičius : 86

RašytiTemos pavadinimas: Duženos kuryba   Št. 02 23, 2008 9:25 am

Angelo išpažintis (Dienoraštis)
I dalis

Mėnulio veide dar vis matau skausmą, kurį vakar skandinau, žuvusios svajonės dulkėmis plevena danguje... Nematomos ašaros rieda skruostu, o baigusios kelią suvirpina tyliai smuiko stygas...Graudi rauda per dangų eina primindama, kokia brangi vis dar yra man vienuma... Tik kaip dabar gražinti širdžiai tą ramybę, kurią iškeičiau į man dar nepažintą jausmą... Su tuo jausmu užsivėrė man dangaus keliai ir netekęs dangiškų sparnų iš žemės į žvaigždes žvelgiu... Nors kadaise tarp žvaigždžių aš pyniau voratinklius painius. Ir žvelgdavo į juos nakčia skaisčios, mėlynakės akys... Paburtas grožio nematyto man, leidausi žemyn prie tų akių... Akyse aš siautulingą, gilią jūrą pamačiau ir paskendęs jų verpetuos amžiams sudie sparnams tariau... Šypsojos akys man žavingos, paviliojo jų kerai mane, tačiau aš daug ko nežinojau ir pametęs galvą tyliai viską pamiršau. Tačiau stebuklas šis likimo – tai žaidimas... Ir vėjas, šaltasis mano draugas man parodė, koks trapus žaidimas šis.
Štai dabar minu keliu šaltu ir klausaus, kaip verkia akmenys skausmo apimti... Netekęs visko aš žiūriu į tuščią naktį ir meldžiu dangaus, kad suteiktu antrą galimybę. Bejausmį žvilgsnį įsmeigiu į buvusius namus ir klausiu tyliai aš savęs, kodėl tapau aš žmogumi? Išmainiau grakščius sparnus į švelnų jausmą... Meilę... Tik deja tada aš nežinojau, kad pažinti meilę šitaip bus sunku... Pajausti meilę – tai suprast, kad gyvas dar esi... O nejausti jos, tai iš viso negyvent...
Todėl ir šiąnakt menulio veide vis dar matau tą skausmą, kurį vakar skandinau...

Besparnis Angelas

G.P.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Dužena

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Št. 02 23, 2008 9:27 am

II dalis

Kiek jau praėjo laiko nežinau... Gal metai, du... Galbūt mažiau.... Senai jau pamiršau skaičiuot dienas.... Tokias panašias viena į kitą...
Ilgai dar klaidžiojau naktim... Vietos niekaip sau nerasdamas.... Ilgesingai akimis medžiojaus nuskrendančius balandžius baltus.... Skriejo jie į dangų juodą su mano svajomis ant sparnų savų.... Tikėjau tuo mažu nušvitusiu vilties keru... Kasnakt svajonės man skriejo beribiu nakties skliautu, tačiau ar kas išklausė jų aš dar lyg šiolei nežinau... Juk nelemta man daugiau gyventi praeitim...
Pažinęs aš sunkius kelius, vaizdų daug neregėtų pamačiau... Kaip užgimsta rytas jaunas ir myluoja žemę dar tik atmerkiančia akis... Tylius jų šnabždesius girdėjau ir slapta jiems pavydėjau, nes mačiau koks jausmas lengvas supasi ant judviejų delnų... Su švelnia širdgėla širdy akis sukau šalin.
Mačiau, kaip linguoja medžių šakos, kaip susikimba, pasileidžia rankos jų... Užvertęs galvą aš grožėjaus šiuo reginiu man nematytu... Ir įkvėpęs tyro oro gurkšnį pajutau, kad laimė vėl sugrįžta pas mane... Tik deja ji vis dar žaidžia slėpynes...
Ant stiklinio ežero paviršiaus ne kartą vaikščiojau naktim... Išmokė jis mane klausytis slenkančių nakties šešėlių ir skaityt sapnus plaštakių... Parodė jis man savyje pilnatį mėnulio ir žvelgt į jį aš sugebėjau ne su kupina kančios širdim, o su nuostaba man nelaukta... Supratau, kad ir žemėje dabar turiu namus... Kasnakt ėjau į ežerą pažvelgti ir pamatyt jame žvaigždėta skliautą, nes akis į dangų pakelt pabijojau... Žvelgiau į bąlanti mėnulį ir mėčiau akmenis į ežero paviršių... Lengvom bangom suduždavo mėnulis ir man džiugesį sukeldavo... Juk dangui daužyt jo negalėjau,o čia tiesiog vienu mostu...
Su šypsena kvaila klaidžiojau toliau po miegančias gatves... Klausiaus, kaip tyliai snaudžia laiko sužeisti namai... Laipiojau stogais aš jų ir tik languose šviesų ieškojau...
Su nauja gyvybe akyse aš troškau įspūdžių nauju... Nes lyg ir pajutau, kad krūtinėj, ten vidui, dar švelniai plaka mano pamišta širdis...
Kūriau aš eiles ilgas, kurias nešiodavo padraikas vėjas.... Į jas aš savo mažą išmintį sudėjau ir dar lašelį tyro jausmo... Visos širdies tenai nedėjau, juk širdis man irgi reikalinga... Vaikiškai tikėjau, kad galbūt palies šie mano žodžiai jauną sielą, kuri mane suradus palydės į rytojų šviesų... Bet ne vieną naktį šitaip aš rymojau, kol pamačiau aš šviesą savo akyse...

G.P.
Atgal į viršų Go down
Dužena

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Št. 02 23, 2008 1:21 pm

III dalis

...glostė akmeninę gatvę baltos klostės... Lyg balto angelo sparnai ore pleveno baltas šilkas... Sklido lengvas rožių kvapas ir kažkaip keistai jisai mane svaigino... Lyg pro rūką aš žvelgiau į baltą deivę išnirusią iš juodų nakties kerčių... Šiltas vėjas vėlė plaukus jai ir vis labiau į baltą drobę suko... Lyg paslėpti nuo manęs norėjo... O aš vis mintyse mąsčiau, kad vėjas nieko nepaslėps, juk nenustoji tu regėti saulės nors ją uždengi lengvu šydu... Stebėjau aš šį vėjo ir manosios dievaitės šokį, kol nuvargęs pataikūnas pasileido bėgti skersgatviais painiais, turbūt suprato jis, kad nevalia jam puoselėt jausmų, nes jis tik palaidūnas vėjas...
Tirpo laikas, o su juo ir nematomas rytas atėjo... Ir nespėjau net aš pastebėti, kaip baigės tos mano kelios laimingos minutės, nes savo baltosios deivės neberegėjau akyse... Ir vėl stovėjau vienas aš ant šios akmenimis gatvės išgrįstos.
Pasimetęs vaikščiojau aplink ir ieškojau rožių kvapo, galbūt jis man gražins ją, bet deja nei kvapo, pėdų ar ženklų... Krūtinėje širdis iš proto ėjo, o aš rankas nuleidęs sėdėjau pašonėje akmens... Klausiau jo “kodėl“? Bet jis tik gūžtelėjęs pečiais tylėjo...
Žudžiau tylėdamas aš laiką ir pilka spalva pasaulį jau dažiau... Nieko negirdėdamas klausiaus dienos ir tuščiom mintim mąsčiau... Kas kartą atimerkdamas akis tikėdavaus išvyst tą spindulį, kuris nušvitęs buvo man gūdžioj nakty... Tačiau dabar tamsoj sėdėjau ir iš čia nepajudėjau...

G.P.
Atgal į viršų Go down
daydream

Pranešimų skaičius : 155

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Pir. 02 25, 2008 1:05 pm

Is tikruju as nustebinta.Tikrai labai ilgi ir grazus kuriniai .Smagu kaip moki isreiksti jausmus happy
Atgal į viršų Go down
Giedrė

Pranešimų skaičius : 269

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Antr. 02 26, 2008 7:41 am

NUOSTABU.
Dar prisimenu, kai ankščiau skaičiau I dalį ir sakei, jog turbūt bus tęsinys...
Na va, Jis ir yra, ir dar koooks ilgas, o dar žiugiau, jog žinau, kad bus daaar, nes III dalies pabaiga tą įrodo. Šaunu.
O dabar apie patį kūrinį:
Na tikrų tikriausiai sužavėjo. Ir iš kur pas tave toookios gilios, subtilios mintys, galvoju skaitydama.

"Žudžiau tylėdamas aš laiką ir pilka spalva pasaulį jau dažiau..." (va čia tai mintis, jau taip subtiliai perteikei šią eilutę...)
Atgal į viršų Go down
Karolina

Pranešimų skaičius : 28

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Antr. 02 26, 2008 10:34 am

Puikiai kuri. Ilgai susikaupusi skaičiau Tavo dienoraščius .Nuostabu. Sužavėta.
Atgal į viršų Go down
Dužena

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Tr. 02 27, 2008 10:46 am

Dy... Eh aciu tau... Malonu is taves girdeti gerus komentarus

Giedre... Na staij.... nesumelavau... Atsirado, net du tesiniai... po kuriu tikraij dar turetu sekti maziausiai vienas tesinys
Na, o kaip del minciu... Galbut turiu tiesiog lakia fantazija Megstu kartais tiesiog panirti i mintis... Stai taip sedint ir kyla ivairus jausmai , kuriuos tiesiog iskiepiju savo veikejams... Ir retkarciais visai neprastai tai pavyksta happy
Malonu matyt, kad randi minciu, kurios tave uzkabina... Aciu

Nona... Aciu... Dziaugiuosi, kad patiko ir ivertini

Giedrė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Tr. 02 27, 2008 2:42 pm

Kaip džiugu girdėti, mažiausiai vienas dar laukia.
Tad netemk gumos ir rašyk tęsinuką, nes laaabai jau nekantru daros. (:
Atgal į viršų Go down
Burbulis

Pranešimų skaičius : 140

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Kv. 02 28, 2008 5:56 am

Kaip gražiai :)>-:
Atgal į viršų Go down
Ingute

Pranešimų skaičius : 90

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Kv. 02 28, 2008 2:43 pm

waw.. labai grazu ;]]] o dainu nekuri? :]
Atgal į viršų Go down
Onutė-Birutė

Pranešimų skaičius : 25

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Pen. 02 29, 2008 10:42 am

Man patinka Tavo kūryba.Sėkmės Tau. happy
Atgal į viršų Go down
Dužena

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Pen. 02 29, 2008 10:44 am

Giedre... na pasistengsiu... kai tik turesiu laisv minutele butinaij stengsiuos parasyt happy

Burbulis.. aciu

Ingute... Aciu.... Na del dainu.. esu bandzius, taciau man nepatikdavo, kai parasydavau... O jei zodziai budavo grazus tai melodija butu sunku kurti, kadangi ir zodziai sudetingi... Na.. visaip yra... Stai dabar po truputi meginu.... tad gal kokia diena ir visai padoria daina sukursiu
Onute.... Dekui.. tikiuos toliau seksis dar geriau happy

Dužena

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Kv. 03 06, 2008 2:19 pm

Rudeninis, šaltas vėjas tyliai nešantis lapus
Lyg pasiklydęs vienišas keleivis šiam pasauly...
Tylūs jo žingsniai aidi per gatves,
Tartum netyčia prikeliantys iš sapnų mane...

Juodas apsiaustas slepia vieniša figūrą
Pasislėpusia tarp pavasarinių nuvytusių gėlių,
O grakštūs pirštai žadina iš lėto smuiką,
Kuris vis dar alsuoja ramiu nakties sapnu...

Ir per naktis užburtų raudų aš jo klausaus...
Apie nelengvą dalią jo ir vienišas šaltas naktis...
Kaip jauna jo blaškoma širdis neranda vietos sau
Ir apie pamestas naiviąsias svajones...

Jausmus gražius jis rauda išlieja
Ir bučiuoja pajuodusius gėlių lapus...
Lyg gyvybę šventą jiems įkvėpt norėtų,
Tačiau jau jie senai užmigę juodu nakties miegu...

Besidraikantys plaukai skruostus jo nuglosto
Ir karts nuo karto baltą veidą jo aš pamatau...
Gilios, juodos akys liūdesio vergovėj
Tuščiu žvilgsniu į baugią naktį žvelgia...

Taip slinko mano tuščios naktys
Nusidažiusios juodai baltom spalvom...
Su vienišu blankiu nakties keleiviu
Ir jo tyliom maldom...

Ilgai mana širdis pažinti ir suprasti bandė
Tą jauną, šaltą palaidūną vėją...
Kol vienoje iš tų mano nespalvotųjų naktų
Manosios akys žvelgė į juodąsias kerinčias akis...

Tąkart švelnią šypseną jo lūpos pamačiau
Ir baltą spindulį vilties keistos...
Lūpos suvirpėjo ir išgirdau jo tariamus žodžius:
-Išklausė man dangus maldos brangios
Ir grąžino tai, ką prieš amžinybę iš manęs atėmęs buvo...

Užgožė tuomet mus juoda nakties ranka
Ir abu ištirpom vėjo migloje...
Galbūt prabėgo jau ne vienas šimtas metų,
Bet vis dar šnabžda medžiai naktyje
Tuos vėjo ištartus žodžius...
„Gražino man tave....
Tave....“

G.P.

coopila

Pranešimų skaičius : 193

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Pen. 03 07, 2008 4:51 am

labaj graziai kuri
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.grudofc.net
daydream

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Pen. 03 07, 2008 5:44 am

Labai aiskus, nuoseklus ir grazus darbas
Atgal į viršų Go down
Giedrė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Pen. 03 07, 2008 8:28 am

Nepaprastai liūdna ir taip gražiai...
O jau mintys tokios giliai prasmingos.

Norėtūsi išrinkti gražiausias, paslaptingiausias eilutes ir jas pakomentuoti, bet negaliu, na nebent cituočiau visą kūrinį, nes jis visas unikaliai nerealus...
Juodai baltos naktys../..akys liūdesio vergovej../..tuščias žvilgsnis../..vėjas vienišas keleivis../
Žodžiu šios mintys verčia susimąstyti...
Galiu tik pridurti, turi nepaprastą talentą. (:
Atgal į viršų Go down
Dužena

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Pen. 03 07, 2008 10:25 am

coopila.... Labai aciu sad

daydream... dziugu girdet.... sad stengiuos tobulet.. tik vat nezinau ar sekmingai

Giedre... na, ka galiu pasakyt... visi kuriniai pas mane liudni... o jei ir pasitaijko koks linksmesnis tai tikra retenybe sad
Bet is ties.. waw... labai malonu matyt, kai išskiri ir man ko gero mieliausias vietas...
Is tikruju stengiuos i kekviena kurini idet kazka nepaprasto... Na ir kol kas is komentaru dristu sprest, kad neblogai sekas.... Aciu tau , Giedre, uz grazius komentarus, kad perskaitai ir ivertini..

Dužena

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Št. 03 15, 2008 11:11 am

Na štai mūsų su daydream bendrai kurta daina..

Ilgesys

Naktyje ilgesys aplanko mane...
Suprantu tavo laimė kelyje...
Šaltas vėjas blaško vėl mane,
O mintys sukas galvoje...

Pr. Kai tu toli galvoju apie tave...
Tu toli nerimas aplanko mane,
Kai tu toli širdy ilgesys
Tu toli ir dieną aplanko naktis...
Kai mudu buvome kartu
Pasaulis sukosi ratu,
Jutau aš šilumą delnų tavų,
Bet sustojęs laikas išskyrė mus...

Dienoje ilgesys aplanko mane...
Matau tave nuplaukiančiuos vaizduos...
Saulės spinduliai šildo vėl mane
Ir žodžiai išnyksta dienoje..

Pr.

Giedrė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Sk. 03 16, 2008 12:55 am

Laaabai gražūs žodžiai, tai spėju, kad ir daina būtų (jei būtų) graži.... (:
Priedainis išvis laaabai gražus... (kažkaip net sunku kažką komentuoti, nes viskas taip unikalu, užtenka tik pasakyti, kurk ir niekada nenustok...mūzą turi. (((:)
Atgal į viršų Go down
daydream

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Sk. 03 16, 2008 6:12 am

Aciu tau , Giedre happy Gera girdeti tokius zodzius ir toki ivertinima
Manau mums su Greta reiktu dazniau kartu nkurti dainas...
Atgal į viršų Go down
Dužena

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Sk. 03 16, 2008 7:20 am

Na ka gi... Is ties dziugu, kad taijp geraij vertinasmas musu bendras su daydream darbas... :>:D<: Paziuresim, gal kada ir dar koki bendra kurini sukursime..
O daijna is ties ir man grazi... Kadangi dy nepatingejo sukurti melodija.. visai grazi, lyrine daina gavos... :8->:

shypsniuke

Pranešimų skaičius : 80

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Sk. 03 16, 2008 2:44 pm

Dužena, paskaičius likau be žodžių... Tiesiog palinkėsiu sėkmės tolesnėjė kūryboje... happy
Atgal į viršų Go down
Dužena

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Pir. 03 17, 2008 12:54 pm

Ačiū ,shypsniuke... happy Džiaugiuosi, kad patiko.... Ir tikiuosi, kad kuo toliau tuo geriau seksis

Dužena

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Pir. 03 17, 2008 2:06 pm

IV dalis (Pabaiga)

Neliko nieko... Tiktai šaltas vakaro dangus... Krentantys bejausmiai medžių lapai lyg laiškai, kuriuos naktimis aš tau rašiau... Tik savęs aš klausiu ar jie tave pasiekia... Nuo vienos aušros lygi sutemos kitos aš suprantu, kad jausmas šis ir laikui neįveikiamas... Kad ir kiek dienų prabėgtų aš neprarasiu tos vilties ir drąsiai i akis rytojui žvelgsiu...
Kur tada viena tu išėjai... Dar lyg šiol širdis suprast nenori, kad viską įmanoma prarasti taip lengvai... O aš tik tenorėjau, kad būtumei šalia... Pajuntu vienatvės ranką ant peties ir baimės kupinom akim imu į dangų žvelgti... O lūpos tos nebylios maldą tylią šnabžda... Į ją išpasakojau savo gilųjį troškimą... Ir slaptoj širdies kertėj tikėjau, kad bus jis išklausytas. O kadaise pats maldų aš tų klausiau... Ir šypteldavau karts nuo karto, klausydamasis meilės apimtos besiblaškančios širdies maldų... Tada man tie troškimai tokie lengvi atrodė... O štai dabar ir man uždėjo meilė savo grandines, ir dabar ne savo valioj klūpau aš prie kojų jos...
Blaškomas aš vėjo tyliai lyg šešėlis po gatves blaškiaus... Buvau lyg keleivis aklas pasiklydęs labirinte painiam ir išeit iš jo turbūt vilčių nebeturėjau... Tačiau palietė mane aidas muzikos nakties... Ir paviliotas tų garsų žengiau toliau... Šalti nakties drugiai lemtingą valsą šoko danguje... Sidabriniais sparnais paišydami vis kitą istoriją lemties... Skaičiau tuos ženklus ir stebėjaus, kiek daugybė čia žmonių širdžių, kokia sunki dalia jų kartais būna.. Ir kokią laimę jie galų gale suranda... Tarp šių istorijų ir savąją radau... Ir su nekantrumu laukiau josios pabaigos... Ar aš išvysiu ją? Tačiau vietoj pabaigos drugiai šalti nupaišė man portretą manosios deivės... Žvelgė į mane jos gilios akys ir draikėsi šilkiniai jos plaukai... Baltos klostės supo ją ir bijodamas vėl ją prarasti aš rankas į ją tiesiau... Bijojau sudarkyt paveikslą brangų man, todėl sustingau nepalietęs jos... Žvelgiau į ją ir pasimetęs nežinojau ką daryt... Tada veide jos šypsena aš pamačiau ir juoką aidint naktyje išgirst dar spėjau... Ištiesė ji ranką man ir kvietė eit drauge... Dvejonėse ilgai nesikankinau ir pilna vilčių širdim paėmiau aš delną jos... Tada drugiai lyg išprotėję ėmė suktis aplink ją... Stebėjau, kaip manoji deivė iš drugių paveikslo piešto lipa ir virsta paprasčiausiu žemišku žmogum... Paliko ji drugių lemties istoriją rašytą... Nes nuo šiol mes ją rašysime drauge... Susijungus dviems širdims nukrito meilės pančiai uždėti... Ir tikiu, kad ši istorija bus aprašyta nedylančiam, juodam dangui...
Pasimetė blaškės vieniši drugiai ir iš lėto tirpo jų nakties sparnai... Mylėti skirta jiems tiktai viena diena... Kai niekas nematė baigė jie rašyti angelo virtusio žmogum ir naktinės deivės šios nakties istoriją... Su paskutiniu žodžiu pabaiga suplazdėjo paskutinis drugys ir subyrėjo tie jo vienos nakties sparnai...

G.P.

Giedrė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   Antr. 03 18, 2008 12:36 am

Na Tu ir stebini..............kuo toliau tuo viskas gražiau.................
Bet Tu man ir sumąstyk taip įdomiai tą pabaigą su drugiais.....
"O kadaise pats maldų aš tų klausiau... Ir šypteldavau karts nuo karto, klausydamasis meilės apimtos besiblaškančios širdies maldų... Tada man tie troškimai tokie lengvi atrodė... O štai dabar ir man uždėjo meilė savo grandines, ir dabar ne savo valioj klūpau aš prie kojų jos..."
Taip gražiai parašyta apie tas maldas...........o ten kur pabraukta, tai išvis mintis wow.......
Ir dabar su tais drugiais, taip įdomiai..........kad jie piešia savais sparnais istorijas, kurios pildos.................o angelui nupiešė portretą, kuris iš paveikslo virto paprastu žmogum - na nerealiai Tu čia pavarei.........
Šiai istorijai turbūt pabaigos unikalesnės nei nerastai...............
Jau ruošiaus rašyti: -Kąąąąą jau pabaiga?
Bet kai tokią pabaigą parašei, atpirko viską......
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Duženos kuryba   

Atgal į viršų Go down

Duženos kuryba
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next